![343334343433434-620x330](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/343334343433434-620x330-1.jpg)
2 червня об 11.00 бригада швидкої виїжджала на вул. Шкільну, до 10-річного пацієнта.
За словами шкільної медсестри, хлопчика вдарили вхідні двері й він знепритомнів. Із діагнозом закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, травма носа юного пацієнта, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню, повідомив М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.