Головна Новини У Тернопільській області на хабарі погоріли керівник лісгоспу та заступник начальника Управління...

У Тернопільській області на хабарі погоріли керівник лісгоспу та заступник начальника Управління стратегічних розслідувань

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора закінчено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора ДП «Бережанський лісгосп» Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства і заступника начальника УСР в Тернопільській області ДСР Нацполіції України за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Розслідуванням встановлено, що керівник держпідприємства за пособництва інших осіб, розробив та реалізував схему систематичного вимагання та отримання хабарів від керівників лісогосподарських підприємств області. Безперешкодна діяльність на посадах коштувала їм 1500 доларів США в місяць.

Частина цих коштів передавалась заступнику начальника Управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області ДСР НП України за недокументування та нестворення перешкод у їх протиправній діяльності.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими ГСУ ДБР.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here