![onovlena-operatsiyna-19_04_2022-r-4](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/onovlena-operatsiyna-19_04_2022-r-4-640x426.jpg)
Днями у Тернопільській міській комунальній лікарні №2 завершили реконструкцію операційної кімнати в складі відділення невідкладної медичної допомоги. Завдяки цьому оновлена операційна зможе одночасно надавати ургентну допомогу пораненим, травмованим та хворим хірургічного, травматологічного і нейрохірургічного профілів.
Спільно з директором лікарні Ростиславом Левчуком реконструйовану операційну оглянув і міський голова Сергій Надал.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/1-23-scaled.jpg)
«Задля покращення функціоналу відділення екстреної медичної допомоги проведено реконструкцію і ремонт операційної, яка сьогодні є універсальною та однією з найкращих в лікарні. Вона забезпечена найсучаснішою апаратурою, яка дозволяє виконувати операції різної складності й повністю відповідає усім стандартам і потребам, які закладені функціоналом лікарні, – зазначає Сергій Надал. – Ремонти тут проведені за позабюджетні кошти, частину обладнання придбано за кошти лікарні та завдяки благодійній допомозі з Польщі».
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/2-17-scaled.jpg)
Оновлена операційна оснащена високотехнологічним обладнанням – тут є набори для ендоскопічного обстеження, для інвазійних операцій, сучасний наркозо-дихальний апарат експертного класу, набори інструментів для надання травматологічної та інших видів допомоги. Операційна повністю готова приймати пацієнтів, відповідає усім стандартам та вимогам в умовах надзвичайних ситуацій.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/3-11-scaled.jpg)
Нагадаємо, 11 квітня від Благодійного фонду «Afriquia» з польського міста Хожув лікарня отримала сучасний наркозо-дихальний апарат, що є необхідним для респіраторної підтримки хворих, котрі потребують штучної вентиляцій легень, та при різноманітних проявах легеневої патології. Саме цей апарат працюватиме у модернізованій операційній.