Головна Новини У Тернопільській лікарні відкрили оновлену мультидисциплінарну операційну (Фото)

У Тернопільській лікарні відкрили оновлену мультидисциплінарну операційну (Фото)

Днями у Тернопільській міській комунальній лікарні №2 завершили реконструкцію операційної кімнати в складі відділення невідкладної медичної допомоги. Завдяки цьому оновлена операційна зможе одночасно надавати ургентну допомогу пораненим, травмованим та хворим хірургічного, травматологічного і нейрохірургічного профілів.

Спільно з директором лікарні Ростиславом Левчуком реконструйовану операційну оглянув і міський голова Сергій Надал.

«Задля покращення функціоналу відділення екстреної медичної допомоги проведено реконструкцію і ремонт операційної, яка сьогодні є універсальною та однією з найкращих в лікарні. Вона забезпечена найсучаснішою апаратурою, яка дозволяє виконувати операції різної складності й повністю відповідає усім стандартам і потребам, які закладені функціоналом лікарні, – зазначає Сергій Надал. – Ремонти тут проведені за позабюджетні кошти, частину обладнання придбано за кошти лікарні та завдяки благодійній допомозі з Польщі».

Оновлена операційна оснащена високотехнологічним обладнанням – тут є набори для ендоскопічного обстеження, для інвазійних операцій, сучасний наркозо-дихальний апарат експертного класу, набори інструментів для надання травматологічної та інших видів допомоги. Операційна повністю готова приймати пацієнтів, відповідає усім стандартам та вимогам в умовах надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, 11 квітня від Благодійного фонду «Afriquia» з польського міста Хожув лікарня отримала сучасний наркозо-дихальний апарат, що є необхідним для респіраторної підтримки хворих, котрі потребують штучної вентиляцій легень, та при різноманітних проявах легеневої патології. Саме цей апарат працюватиме у модернізованій операційній.