Головна Новини У тернопільському театрі пролилася кров

У тернопільському театрі пролилася кров

Кривава драма зрежисована двома чоловіками розігралася на сцені Тернопільського обласного академічного театру імені Тараса Шевченка.

Актор театру Віталій Зубченко накинувся з ножем на світлотехніка театру одразу після постановки вистави, яка завершилася аншлагом.

На даний час світлтехнік — у реанімації, – актор Віталій Зубченко — під домашнім арештом очікує завершення слідства.

Відео Сегодня, фото 20 хвилин

1 коментар

  1. Може вже нарешті журналісти та “посадові особи” почнуть дотримуватись норм законодавства, не в лісі ж живемо? Як ви можете висвітлювати недостовірну, не перевірену інформацію? В Україні діє презумпція невинуватості. Хіба є вирок суду, де саме цю особу визнано винною у скоєнні злочину, що ви смієте озвучувати прізвище та ім’я, чи в нашій країні визнання особи винною вже покладається на ЗМІ чи ще ліпше на директорів театрів?? Ви перевіряли інформацію щодо знаходження актора на обліку в наркодиспансері, як наркомана? Чи, можливо, ЗМІ та директор театру перебрали на себе функції слідчих органів, що так впевнено заявляють як саме стався злочин? А може адміністрація театру просто намагається таким чином зняти з себе відповідальність за те що, на робочому місці відбуваються постійні п’янки, що не секрет для людей? А списки до чого? Невже журналісти і цю інформацію перевірили?)) Якщо особа вчинила злочин, вона понесе відповідальність передбачену законом. А вот від вашого бруду відмиється навряд чи. Я б радила цьому актора та його родичам звертатись в суд за відшкодуванням моральної шкоди, завданої висвітленням недостовірної інформації. Можливо це навчить вас чомусь?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here