Головна Новини У тернопільському СК «Workout Hall» діти отримали подарунки від Спортивного Санти

У тернопільському СК «Workout Hall» діти отримали подарунки від Спортивного Санти

Новорічно-рідзвяна атмосфера та Санта у спортивному костюмі. Днями у тернопільський спорткомплекс «WorkoutHall» в незвичному образі завітав чи не найулюбленіший різдвяний персонаж усіх дітей. У закладі підготували для малечі святкову програму.

Засновник спорткомплексу Богдан Юлик розповів, що аби потішити дітей вирішили створити для Санти оригінальний образ.

«Всі діти знають, що, якщо вони були чемними впродовж року, то Миколай, чи Санта, обов’язково їх за це відзначить подарунками. Зазвичай, щоб отримати бажане, малеча готує віршики чи пісні. У нас же Санта був у спортивному костюмі та підготував для дітей рухливі конкурси та різні спортивні завдання. Наш спортивний Санта зі своїми помічниками створив для діток у «WorkoutHall» справжнє святкове дійство», – зауважив Богдан Юлик.

Окрім ігор та конкурсів, дітям показували хімічні експерименти та шоу величезних бульбашок. А ще охочі могли створити собі тематичний образ із аквагримом. Дитячий сміх та щира радість свідчили про те, що задум організаторів вдався.

«Ми у «Workout Hall» не лише виховуємо майбутніх чемпіонів, а й дбаємо про їхній настрій та атмосферу в нашому спорткомплексі. В святковий період подібні акції дуже доречні. Ми бачимо, що дітям такий формат розваг дуже подобається і ми, звичайно, цьому раді», – каже тренер СК «Workout Hall» та виконавчий директор Тернопільської обласної федерації тайського боксу Юрій Сенів.

Діти справді з радістю брали участь у всіх конкурсах, за що отримували подарунки. Спортивний Санта роздавав іграшки, пазли, скакалки, настільні ігри, конструктор та солодощі.

Загалом святкове дійство у спорткомплексі відвідали більше сотні дітей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here