Головна Новини У Тернопільському парку зріжуть понад чотириста хворих дерев

У Тернопільському парку зріжуть понад чотириста хворих дерев

У парку «Загребелля» зрізуватимуть сухостійні дерева
Зрізання дерев у Тернополі завжди викликає значне занепокоєння серед громадськості. Щоб попередити численні звернення стосовно правомірності порізки дерев у парках Тернополя Державна екологічна інспекція у Тернопільській області повідомляє тернополян, що у відповідності до Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах та Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах у регіональному ландшафтному парку «Загребелля» проводитиметься зрізка дерев.
Комісійним обстеженням паркових насаджень, які прилягають до вулиць Бережанської, Львівської, Чумацької міста Тернополя, за участю Інспекції, у червні 2020р. у згаданому парку виявлено понад 430 хворих, сухостійних, безлистих дерев, а також аварійних, які створюють небезпеку. Такі дерева несуть потенційну загрозу відвідувачам парку, а тому їх усіх буде зрізано щоб попередити можливі наслідки при погіршенні погодних умов, зокрема, посиленні вітру.
Одночасно, з метою недопущення зменшення площ зелених насаджень, Інспекція постійно ставить вимогу перед органами місцевого самоврядування та балансоутримувачами зелених насаджень здійснювати компенсаційні висадження дерев у кількості не меншій від видалених.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here