![314350104_434039015572008_6815064624574466156_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/11/314350104_434039015572008_6815064624574466156_n-640x480.jpg)
Державна екологічна інспекція у Тернопільській області оперативно відреагувала на звернення громадян.
Оперативною перевіркою інформації, яка поступила на телефонну лінію Державної екологічної інспекції у Тернопільській області, зафіксовано порушення вимог природоохоронного законодавства на території регіонального ландшафтного парку «Загребелля». Інспекторами встановлено факт незаконного вилову риби за допомогою ставної сітки з мононитки з пірсу по вул.Чумацькій 1,а в м.Тернополі.
Розмір шкоди заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд внаслідок незаконного добування об’єктів тваринного світу (риби) становить 17,985 тис.грн.
У зв’язку з тим, що порушення природоохоронного законодавства скоєно на території природно-заповідного фонду та містить ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.249 ККУ, матеріали направлено до Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області для вжиття заходів реагування згідно ст.214 КПК України.
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/314342117_434038975572012_6826794719714711470_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=q-rsQNMrWfgAX_AvS8V&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=00_AfCt6ckHLdOlstFwTX95oT14vlLZKyjeIlEdBAL_aa20Hg&oe=636D3DAF)