Головна Новини У тернопільському озері виявили мінометну міну

У тернопільському озері виявили мінометну міну

26 листопада в м. Тернопіль поблизу надставної церкви, в озері під час чистки виявлено мінометну міну часів Другої світової війни калібром 82 мм.

Групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління даний вибухонебезпечний предмет вилучено та знешкоджено в безпечному місці.Того ж дня тернопільськими піротехніками в селі Старе Місто Підгаєцького району на місці виникнення надзвичайної ситуації вилучено та зосереджено в безпечному місці 4 артснаряди часів Другої світової війни калібром 88 мм.

Роботи по обстеженню території тривають.Головне Управління ДСНС України у Тернопільській області звертається до громадян:При виявленні ВНП необхідно:- за номером телефону «101» повідомити в оперативно-рятувальну службу району, міста;- повідомити органи місцевої влади, міліцію, дирекцію підприємства, установ;- відгородити місце , де знаходиться ВНП;- нікого не допускати до цього місця, організувати біля нього постійне чергування до прибуття представників відповідних служб.

Правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Ні в якому разі не намагайтеся робити самі, адже це може призвести до трагічних наслідків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here