Головна Новини У Тернопільському драмтеатрі відновили репетиції

У Тернопільському драмтеатрі відновили репетиції

У Тернопільському драматичному театрі імені Тараса Шевченка відновили репетиції після майже 3-місячної перерви. Сьогодні на малій сцені відбулася перша репетиція. Про це повідомив головний режисер театру Олег Мосійчук, пише Суспільне

Репетирували сцени з вистави “46 моментів щастя” за твором українського драматурга Анатолія Крима.

У Тернопільському драмтеатрі після карантину відновили репетиціїСуспільне Тернопіль

Репетирують сцени з вистави “46 моментів щастя”

Олег Мосійчук каже, що виставу мали ставити в березні, але з 12 березня театр на карантині. Він розповів, як відновлюють репетиції в умовах послабленого карантину:

“Ми розписуємо поепізодно, беремо ті сцени, де працює два актори, три. Максимум у мене на малій сцені – чотири. А далі в липні-серпні будемо долучати всі компоненти, весь творчий склад, масові сцени”.

У першій репетиції беруть участь дві актриси: Ярослава Мосійчук- у ролі баби Даші та Оксана Яцишин- грає хлопчика Левка.

“До карантину вистава вже була готова до випуску і ми вже підключали світло, музику. А тепер ми ніби починаємо спочатку”, – розповіла акторка театру Ярослава Мосійчук.

Виставу “46 моментів щастя” планують показати у вересні на відкритті театрального сезону, – розповідає директор театру Борис Репка. Зараз у театрі ремонт. Реконструюють велику сцену, фойє театру, закулісну частину, коридори, гримерки:

“На це гроші виділені не були. Це не бюджетні кошти, це наші особисті гроші, які ми самі для себе заробили. Біля 200 тисяч саме фойє та коридор. Про сцену я не говорю, бо це ще буде підраховуватися пізніше”.

За час карантину Тернопільський драматичний театр імені Тараса Шевченка зазнав фінансових збитків, розповів Борис Репка:

“Втрати треба рахувати від березня і до вересня – пів року, то це більше мільйона. Я не вірю в те, що ми з вересня місяця і до кінця року це зможемо надолужити. Наша особлива мета буде – набрати оцю кількість вистав, яку ми не змогли зробити”.

Для нового театрального сезону Тернопільський драматичний театр імені Тараса Шевченка готує чотири вистави.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here