![278202647_115264084464202_5574279850338867398_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/278202647_115264084464202_5574279850338867398_n-640x715.jpg)
Недотримання вимог комендантської години, нетверезі порушники правопорядку в місті, знахідки заборонених речовин та вручення повісток – все це про роботу добровольців батальйону територіальної оборони «Тайфун», які спільно з поліцією патрулюють вулиці Тернополя.
Добровольчий батальйон територіальної оборони «Тайфун», до складу якого входять понад 280 бійців, вже несуть службу спільно з поліцією в Тернополі. Хлопці чергують разом з правоохоронцями, охороняючи окремі об’єкти та пильнуючи за порядком в місті.
На сторінках у соцмережах, батальйон опублікував інформацію про порушення, які фіксувалися впродовж тижня. Попри те, що про основні правила і вимоги до громадян у воєнний час добре відомі кожному, все ж правоохоронці та добровольці щодня мають справу з порушниками.
До прикладу, впродовж тижня було затримано 5 осіб, які мали з собою заборонені речовини. Ще 3-х підозрілих осіб затримали, виявилось, що вони мали речі, які їм не належали. Передали правоохоронцям і 2-х осіб, які мали небезпечні предмети, що могли становити загрозу оточуючим.
У батальйоні наголошують, що у воєнний час всі громадяни повинні мати при собі документи, які посвідчують особу. Тих, хто не має з собою документів – передають правоохоронцям. У дописі просять не ігнорувати комендантський час – з 22:00 до 6:00 пересуватися містом без спеціальної перепустки заборонено.
До слова, всім порушникам правопорядку вручаються повістки у військкомат.
Додамо, бійці батальйону «Тайфун» посилено тренуються та проходять відповідне навчання, адже найближчим часом частина наших добровольців поїде в зону проведення бойових дій.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/278219371_115264071130870_9198056710097818491_n.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/278082002_115264067797537_5034077434848944772_n.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/278179005_115264074464203_3148857748069830357_n.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/278182258_115264064464204_6755333022734215931_n.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/278130537_115264077797536_2812160888867999337_n.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/278129105_115264081130869_5984096274785004638_n.jpg)