Головна Новини У Тернопільському апеляційному суді карантинні заходи продовжено до 31 жовтня 2020 року

У Тернопільському апеляційному суді карантинні заходи продовжено до 31 жовтня 2020 року

Розпорядженням голови Тернопільського апеляційного суду Богдана Гірського карантинні заходи в суді продовжено до 31 жовтня 2020 року та зобов’язано:

1. Пропускати до залів судових засідань тільки учасників судового процесу (за умови проведення температурного скринінгу, відсутності явних ознак респіраторних захворювань та після обробляння рук дезінфікуючими засобами) за попереднім погодженням із суддею, який розглядає справу, і тільки у супроводі секретаря судового засідання.

2. Особи, яких пропускають до приміщення суду, зобов’язані застосовувати засоби індивідуального захисту, зокрема, респіратори або захисні маски, що закривають ніс та рот, у тому числі, виготовлені самостійно.

3. Пропуск працівників правоохоронних органів та інших осіб, які не є працівниками суду, до режимно-секретного сектору здійснювати виключно у разі використання такими особами засобів індивідуального захисту (медичні маски тощо) та зі встановленням особливого режиму пропуску: по одному в порядку черговості, визначеному працівником режимно-секретного сектору.

4. Працівникам апарату та відвідувачам суду дотримуватися відстані між особами не менше 1,5 м.

Пресслужба Тернопільського апеляційного суду