![potopelnyk](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/05/1562048089_krug-1024x614-1.jpg)
6 липня о 12:30 до ОДС ОКЦ Головного управління надійшло повідомлення, що поблизу шлюзів на дамбі Тернопільського міського ставу тоне людина.
На місце події направлено черговий караул 1 ДПРЧ 1 ДПРЗ Головного управління у складі 2-х відділень та працівників ОКЦ Головного управління. По прибуттю до місця виклику, особовим складом чергового караулу 1 ДПРЧ 1 ДПРЗ Головного управління, за допомогою рятувального круга, врятовано потерпілого із води та передано у стані свідомості працівникам екстреної медичної допомоги.