Головна Новини У тернопільских маршрутках ріже вухо і душу шансон окупанта

У тернопільских маршрутках ріже вухо і душу шансон окупанта

Тернопільський поет Олег Герман шокований ситуацією з українською музикою у Тернополі. Поет під час проїзду в місцевій маршрутці виявився єдиним кому “ріже вухо і душу” радіо Шансон.

Іхав маршруткою до другої лікарні. Людей було чималенько. З репродуктора гримів російський блатняк. Працювало на всю катушку радіо «Шансон». Мої звертання припинити цю агресивну музику викликали у водія єхидну посмішку. 

Тоді з відчаю та обурення на весь салон загукав: «Маладец, братан! Правільно делаєш! Долбі єтіх вшівих бандеровцев нашим аружієм! Ми їх там градами хлєщем, а ти тут – песней!» 
А тоді повернувся до людей: «Вам що позакладало? Не чуєте, як з вас знущаються, як вас шматою під ноги кидають? Наче телят везе на убій цей запроданець, а вам хоч би хни?! Насолоджуєтеся?!»

Яка гадаєте була реакція? Третина покірно опустила голови. Третина поспішно відвернулася до вікон. А решта дивилися озлоблено на… мене, як на лютого ворога та почала обурливо гуготіти. Водій і не думав скручувати радіо. І жодного голосу не почув у підтримку, жодного з вимогою перемкнути радіохвилю. Жодного!!!

І це у моєму рідному Тернополі. Мабуть, просто минули Шевченківські дні й усі поскидали нарешті маски награного патріотизму. Чи як?” – написав Олег Герман.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here