Головна Новини У Тернополі 31 липня зафіксують рекордну сукню зі шлейфом довжиною 100 метрів

У Тернополі 31 липня зафіксують рекордну сукню зі шлейфом довжиною 100 метрів

31 липня Тернопіль здивує Україну неординарним рекордом. Одна із випускниць школи продемонструє на центральному стадіоні міста сукню із найдовшим шлейфом довжиною 100 метрів! Цей рекорд буде зафіксовано у “Національному Реєстрі Рекордів України, 2020”, пише TeNews

Над образом випускної сукні працює команда відомої тернопільськоі дизайнерки Наталі Стефанчук: “Сукня ніжно-пудрового кольору, оздоблена декором ручної роботи. Найскладнішою є робота над шлейфом, адже для того, щоб він був транспортабельним підібрано фасон і тканину, яка відповідає сукні і має найменшу вагу при такій потужній довжині. Своїм рекордом ми хочемо подарувати позитивні емоції нашим випускникам і впевненість, що у цьому світі усе можливо, якщо ціль поставлена. Адже всі учасники, хто допомагає встановити цей рекорд – це колишні школярі тернопільських шкіл. Нести найдовший шлейф в Україні будуть юні моделі, які неодноразово приймали участь у Дитячих Днях моди і вихованці модельних агенцій. На головах дівчат будуть вінки з живих квітів.”

Питання: “Цікаво, як буде випускниця святкувати свій випускний у такій надзвичайній сукні?”

Наталі Стефанчук, організатор рекорду: «Ми передбачили цей момент – сукня виконується у формі трансформера в якому зручно вмонтовано шлейф і можна легко його відокремити за 1 хвилину.” Поки що зберігається інтрига, яка дівчина одягне рекордну сукню.

Рекорд фіксуватимуть на міському стадіоні  31 липня під час свята “Випускник-2020”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here