Головна Новини У Тернополі інфекційне відділення переповнене хворими на коронавірус

У Тернополі інфекційне відділення переповнене хворими на коронавірус

Інфекційне відділення Тернопільської лікарні швидкої лікарні заповнене хворими на коронавірус. Так, станом на 10 годину 22 червня у закладі перебувають 37 пацієнтів. На кисневій підтримці через маску перебуває 1 хворий на коронавірус. Ще двоє хворих перебувають на кисневому концентраторі. 2 людей у лікарні із підозрою на коронавірус.

У Тернопільській міській дитячій лікарні 4 хворих, з яких двоє – це діти. Стан – середньо-важкий. Ще 8 пацієнтів у лікарні з підозрою на коронавірус. У Тернопільській міській лікарні №3 станом на ранок сьогоднішнього дня на обсервації пацієнтів немає, інформує ФМ.

Загалом, за минулу добу на Тернопільщині зареєстровано 40 нових випадків коронавірусної інфекції. Станом на 10:00 годину 22 червня в області зафіксовано 1 тисяча 728 випадків COVID-19. З них – 27 летальних та 1 тисяча 76 людей одужали.

Зазначимо, кількість хворих в області за останні кілька днів почала стрімко зростати. У зв’язку з цим з 18 червня у Тернополі відбулося засідання оперативного штабу. За словами міський голови Тернополя Сергія Надала, у місті поки не закриватимуть підприємств та закладів. Водночас, з метою недопущення погіршення епідситуації у місті значно посилять контроль за дотриманням карантинних вимог.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here