Головна Новини У Тернополі ще більш посилено контролюватимуть кафе, розважальні заклади та супермаркети

У Тернополі ще більш посилено контролюватимуть кафе, розважальні заклади та супермаркети

Тернопільські правоохоронці продовжують контролювати дотримання громадянами протиепідемічних обмежень у закладах громадського харчування, розважальних та торговельних закладах.

Під час проведення чергових рейдів, працівниками поліції спільно з працівниками муніципальної інспекції Тернопільської міської ради було зафіксовано близько десяти порушень карантину у роботі кав’ярень, ресторанів та нічних клубів. Порушників притягнуто до адміністративної відповідальності.

Ще 5 адмінпротоколів складено на власників магазинів, де виявлено великі скупчення людей та відсутність відповідного маркування для перебування клієнтів у черзі.

Враховуючи неодноразові порушення карантинних обмежень закладами харчування та об’єктами торгівлі, від сьогодні, 2 квітня, на території Тернопільської громади запроваджено посилені заходи контролю за дотриманням встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів, що відповідають «помаранчевому» рівню епідеміологічної небезпеки, згідно із Постановою КМУ № 1236 від 09.12.2020 року, з висвітленням у засобах масової інформації.

Наполегливо просимо жителів громади дотримуватися встановлених карантинних обмежень, носити маски, використовувати антисептики, уникати масових скупчень людей і різноманітних святкувань.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here