![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/1-35.jpg)
Учора, близько 23-ї години, інспектори отримали повідомлення про стрільбу на вулиці Героїв Крут. Поліцейські негайно прибули за вказаною адресою та виявили в помешканні громадянина, мисливську зброю та набої до неї.
У квартирі перебувала ще дружина останнього, яка підтвердила, що її чоловік дійсно має мисливську зброю, набої до неї та стріляв на балконі в повітря. Жінка додала, що дозвіл на зброю її чоловік не продовжував від 2014 року.
Інспектори роти тактико-оперативного реагування затримали чоловіка та викликали на місце слідчо-оперативну групу, які вилучили зброю й надалі з’ясовуватимуть всі обставини цієї події.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/2-23.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/3-16.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/4-12.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/5-7-scaled.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/6-6.jpg)