![278681483_5132837136762501_7292022701647671841_n (1)](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/278681483_5132837136762501_7292022701647671841_n-1-640x360.jpg)
У Тернополі зафіксовано ще один факт хамовитого паркування водіїїв в центральній частині міста. На цей раз водій припаркував автомобіль біля самого пам’ятника Соломії Крушельницькій.
Користувач Фейсбук Юрко Кулик зафіксував цей факт:
“Паркування біля центрального фонтану… Нє ну це вже повний перебор. На питання чому парканулися то чувак з каналізації сказав шо він на роботу приїхав… Патрульна поліція Тернопільської області відреагувала миттєво!” – написав він.
Користувачі мережі під дописом пишуть гнівні коментарі:
“З нашими аборигенами, і ворогів не треба” – додала Olga Karavanska-Gordziy.
Dmytro Rakochyi Добре що поліцію викликали, вони вже взагалі знахабніли
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/Знімок-екрана-з-2022-04-20-14-40-59.jpg)