![d2116b2c80a820e8b999cf4c7e244f06_XL](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/10/d2116b2c80a820e8b999cf4c7e244f06_XL-640x427.jpg)
Михайло Терещук, сержант служби цивільного захисту, під час чергування на пожежному пості однієї з виборчих дільниць у м. Тернопіль, помітив у вікні 9-го поверху сусіднього будинку людину, що поводиться неадекватно. Спостерігаючи за діями чоловіка, рятувальник зрозумів, що той намагається привернути увагу, ймовірно вчинити суїцид вистрибнувши з вікна.
Не гаючи ані хвилини, пожежник повідомив про подію оперативно-диспетчерську службу Управління ДСНС. На місце подій направлено підрозділи рятувальників, патрульної поліції та карету екстреної швидкої допомоги.
Працівники поліції проникли у квартиру та зняли дану особу із вікна. Завдяки професійним діям, громадянина вдалося заспокоїти та супроводити до медичного закладу для надання профільної допомоги.