Головна Новини У Тернополі чоловік вирішив заробити на зрадливій жінці і покарати її коханця

У Тернополі чоловік вирішив заробити на зрадливій жінці і покарати її коханця

Вчора, 25 січня, у прокуратурі Тернопільської області розповіли про справу, коли у місті молоде подружжя вимагало 5 тисяч доларів у чоловіка за нерозголошення подробиць особистого життя.

Напередодні ми розповідали про те, що пару затримали при отриманні 4300 доларів, а також подружжю обрали запобіжний захід – жінці домашній арешт, а чоловікові – тримання під вартою з можливістю внесення застави. 

За інформацією Тернополян події розгорталися в елітному мікрорайоні Тернополя на вулиці Вербицького, неподалік так званого “Співочого поля”. 

Молода жінка “скочила в гречку” з чужим чоловіком, і все було добре, поки про зраду не дізнався її суджений. 

Чоловік спершу оскаженів, а потім вирішив скористатися зі своєю блудливої жінки і запропонував взяти гроші з коханця. 

А щоб коханець не заперечував і швидше погодився платити 5 тисяч доларів за мовчання, подружжя грозилося усе розповісти його жінці, яка ні сном, ні духом про зради благовірного не знала. 

Чоловік виявився у патовій ситуації і все ж таки пішов у поліцію, розповів усі деталі, ось подружжя і взяли на хабарі у розмірі 4300 доларів. 

Та з матеріалів справи, відомі і прізвища усіх учасників любовника чотирикутника, і усі подробиці подружніх зрад, то ж хоч не хоч про адюльтер дізналася і жінка потерпілого. 

Чи буде розлучення поки що невідомо, але зі справи зрозуміло, що ретельніше як дружину треба вибирати хіба що коханку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here