![1497872805_77-696x450](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/01/1497872805_77-696x450-1-640x414.gif)
Під процесуальним керівництвом Тернопільської окружної прокуратури повідомили про підозру тернополянину у вчиненні нападу з метою заволодіння чужим майном, поєднаному з проникненням у житло (ч. 3 ст. 187 КК України).
За версією слідства, мешканець обласного центру, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вдерся з ножем у квартиру своєї сусідки – пенсіонерки й заволодів планшетом та грошима, що належали потерпілій. Жертва нападу викликала поліцію. Правоохоронці відшукали зловмисника та повідомили про підозру у вчиненні злочину.
Прокурор у суді обґрунтував необхідність обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді тримання під вартою терміном на 60 днів без права внесення застави. Суд задоволив це клопотання.