![111494_610_406_4_w](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/111494_610_406_4_w.jpg)
25 квітня о 00.04 швидка виїжджала в район Дружби міста Тернополя на сімейний конфлікт. В результаті суперечки, чоловік вдарив праскою свою 54-річну дружину.
Зі струсом головного мозку і забійною раною лобної ділянки жінку доставлено у травмпункт.
25 квітня о 00.04 швидка виїжджала в район Дружби міста Тернополя на сімейний конфлікт. В результаті суперечки, чоловік вдарив праскою свою 54-річну дружину.
Зі струсом головного мозку і забійною раною лобної ділянки жінку доставлено у травмпункт.