![1WhatsApp Image 2021-11-12 at 10.49.32 (1)](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/11/1WhatsApp-Image-2021-11-12-at-10.49.32-1-640x427.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода з потерпілими трапилася 11 листопада близько 14:00.
У Тернополі на перехресті вулиць Бандери-Чайковського сімнадцятирічний учень-стажер керуючи навчальним автомобілем “ГАЗ 52” здійснив наїзд на пішохода, 1980 року народження. Жінка переходила дорогу в межах пішохідного переходу. Її з тілесними ушкодженнями доправили до лікарні.
У водія та в інструктора взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство згідно статті 286 Кримінального кодексу України.