Головна Новини У Тернополі судять дизертира

У Тернополі судять дизертира

Колегія суддів апеляційного суду Тернопільської області залишила без задоволення апеляційну скаргу військовослужбовця Миколи О.

Про це повідомили в Прес-служба апеляційного суду Тернопільської області.

Тернопільським міськрайонним судом 45-річного солдата ремонтної роти визнано винним в ухилянні від проходження військової служби (ч. 4 ст. 407 КК України) та засуджено до 3 років 1 місяця позбавлення волі.

В апеляційний скаргах Микола О. та його захисник зазначають, що обвинувачений вчасно не повернувся з відпустки у військову частину з поважних причин – поїхав провідати хвору матір

Однак колегія суддів доводи засудженого вважає необгрунтованими, оскільки Миколі О. було надано відпустку на 3 дні, а був затриманий через півроку. За цей період він не повідомив командування військовою частини про своє місце перебування та причини неявки. Крім того, військовослужбовець вчинив кримінальне правопорушення за 1 ст. 213 КК України (порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом) та був засуджений Чемеровецьким районним судом Хмельницької області.

Заслухавши суддю-доповідача та всіх учасників судового розгляду, колегія суддів прийшла до переконання, що апеляційні скарги задоволенню не підлягають та залишила без змін вирок суду першої інстанції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here