Головна Новини У Тернополі студентку, яка працювала адміністратором сауни, оштрафували на 34 тис. грн

У Тернополі студентку, яка працювала адміністратором сауни, оштрафували на 34 тис. грн

У середині жовтня минулого року знайшла дівчина роботу адміністратора у готельно-розважальному комплексі неподалік Тернополя. Однак, окрім суто виробничих обов’язків, власник зобов’язав її слідкувати за дотриманням працівниками закладу протиепідемічних заходів та визначати час і режим роботи комплексу відповідно до вимог вітчизняного законодавства.

І все було добре, та 8 січня ц.р. у зв’язку з погіршенням ситуації із хворими на коронавірус у країні було оголошено локдаун. Зокрема, заборонялася робота розважальних комплексів, спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів, пише  Тижневик “Номер один”

Однак тиждень потому до дівчини зателефонувала старший адміністратор і попередила, що на завтра є декілька замовлень у сауну з басейном. У відповідь Ірина (назвемо так студентку-адміністраторку) все старанно занотувала і навіть не згадала про введені суворі обмеження в роботі.

Тож коли наступного дня під вечір компанія приїхала до розважального комплексу, Ірина радо зустріла їх на рецесії та взяла платню. І хоча всі відпочиваючі були без засобів особистого захисту, зокрема масок, вона навіть не зробила їм зауваження, лише попросила зачекати, поки прибирають приміщення після попередніх відвідувачів.

Тим часом хтось із них вийшов на вулицю перекурити. І там між двома компаніями любителів водних процедур розпочався конфлікт, під час якого хтось розбив бокове скло автомобіля «Хюндай». На крики й шум Ірина вибігла на вулицю, побачивши бійку і те, що охорона не може їх розборонити, дівчина викликала поліцію. Відтак замість того, щоби плавати у басейні та ніжитись у сауні, наступні декілька годин юнаки давали свідчення правоохоронцям.

Однак ця історія завершилась зовсім несподівано. Місяць потому поліцейські вручили їй протокол щодо вчинення нею адміністративного правопорушення щодо порушення правил карантину (ст. 44-3 КУпАП), а саме незважаючи на запровадження в Україні обмежувальних протиепідемічних заходів, приймала відвідувачів в сауну та басейн.

Постановою Тернопільського міськрайонного суду студентку-адміністратора було оштрафовано на 34 тис. грн. Суд апеляційної інстанції відхилив подану Іриною скаргу та залишив це рішення без змін.

Олекса Чиж

Фото з мережі Інтернет