Головна Новини У Тернополі скликають комісію, щоб розібратися з звалищем трупів худоби

У Тернополі скликають комісію, щоб розібратися з звалищем трупів худоби

Представники Держпродспоживслужби разом з екологами та представниками місцевої влади шукають власників земельної ділянки, на якій утворили стихійне звалище.

11.02.2019 року профільними спеціалісти здійснили виїзд на територію Великоберезовицької селищної ради, де в полі між смт. В. Березовиця та с. Кип’ячка (географічні координати 49.493930 , 25.664806) виявлено неконтрольоване звалище побічних продуктів тваринного походження.

У зв’язку з цим, з метою підготовки адміністративних матеріалів, на адресу Великоберезовицької селищної ради, надісланий запит щодо надання інформації про відповідного землекористувача вказаної ділянки. Керуючись вимогами ст. 8 Закону України «Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною», з метою недопущення шкідливого впливу на довкілля і можливих спалахів гостроінфекційних захворювань людей та тварин, до голови Тернопільської районної державної адміністрації скеровано звернення щодо скликання відповідної комісії, для вирішення питання організації заходів щодо забезпечення ліквідації несанкціонованого і неконтрольованого звалища побічних продуктів тваринного походження.

Спеціалісти управління вживають заходи щодо притягнення винних до відповідальності відповідно до Закону України «Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here