Головна Новини У Тернополі син-пияк влаштував матері пекло на землі

У Тернополі син-пияк влаштував матері пекло на землі

Через постійні знущання з матері за вироком Тернопільського міськрайонного суду наступні два місяці 48-річний чоловік проведе під арештом, пише Номер 1 

…Наталя й гадки не мала, що страх може мати відтінки. Поки син був малим, у неї кожного разу від страху стискалося серце, аби він не впав. Та зараз, коли хлопець виріс і перетворився на здоровезного вічно п’яного бугая, серце стискається від страху, тільки-но чує його важкі кроки.  За довгі роки пенсіонерка навчилася відрізняти, коли її кровиночка верталася додому під добрячим градусом. Адже тоді у квартирі діставалось усім, а найбільше – їй, матері. Син чіплявся до батька й сестри, та тільки матері постійно погрожував вигнати з хати, скалічити або вбити.

І завжди все ставалося через горілку: чолов’яга або вимагав гроші на випивку, якщо ж батьки відмовляли – виносив речі на продаж, або повертався п’яний та агресивний і починав усіх «виховувати».

Не раз перелякана, вся у сльозах, немолода жінка вибігала на сходи, тремтячими руками діставала валокордин, а потім викликала правоохоронців. Та варто було на порозі з’явитися поліцейським, як хатній галабурдник одразу ставав сумирним та вихованим, вибачався перед матір’ю й обіцяв її не ображати. Щоправда, старенькі батьки давно вже втратили довіру до сина. Тим більше, що він завжди дорікав їм, аби його «не провокували».

Таким чином, у період із середини лютого до серпня минулого року було зафіксовано вісім викликів за даною адресою. За систематичні адміністративні правопорушення місцевий суд неодноразово штрафував сина і навіть забороняв контактувати з матір’ю. На жаль, чоловік так і не виправився: продовжував зловживати спиртним і не поспішав знайти роботу.

Більше того, відповідно до висновку Тернопільського міського відділу філії ДУ «Центр пробації», де обвинувачений перебуває на обліку, щодо нього існують високі ризики небезпеки для суспільства, у тому числі для матері. І це не голослівно, адже син неодноразово судимий переважно за злочини насильницького характеру.

Таким чином, враховуючи систематичне психологічне та фізичне насильство стосовно своєї матері, вироком Тернопільського міськрайонного суду байдикуючого молодика визнано винним у домашньому насильстві (ст. 126-1 КК України) та арештовано на 2 місяці.

Старенькі батьки хоча би пару місяців матимуть спокій.

Олекса Чиж

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here