![119654719_1753265301479649_1285166015438568831_o](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/09/119654719_1753265301479649_1285166015438568831_o.jpg)
15 вересня о 19:21 рятувальне відділення аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення залучалось для порятунку собаки.
Тварина застрягла між металевими гаражами на території гаражного кооперативу на вул. Довженка, в м. Тернопіль.
Її життю загрожувала небезпека, адже вона не могла самостійно вибратися з пастки, де очевидно перебувала тривалий час.
На щастя, небезпечна пригода мала щасливий фінал. Свідки події викликали рятувальників, які негайно прибули до місця події, розчистили прохід, звільнили чотирилапу бранку та відпустили на волю.