Головна Новини У Тернополі “роботодавці” вимагають гроші за працевлаштування

У Тернополі “роботодавці” вимагають гроші за працевлаштування

Житель обласного центру потрапив в шахрайську пастку невідомого пов’язаного з працевлаштуванням. За даним фактом працівники Тернопільського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження. 

За словами заявника в Інтернеті на сайті оголошень він знайшов допис про працевлаштування в одну із приватних фірм.. Зв’язавшись з невідомим, останній попросив надіслати копії документів та кошти для оформлення необхідних документів. Свої послуги аферист оцінив в сума майже 1000 гривень.

Наступного дня зателефонував до роботодавця, аби уточнити умови працевлаштування, однак в останнього був вимкнений телефон. Заявник зрозумів, що його ошукали, тож звернувся за допомогою до правоохоронців. За даним фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження відповідно до статті 190 ККУ. 

Щоб не стати жертвою подібних шахраїв, варто пам’ятати одне просте правило — сумлінний роботодавець або агентство з підбору персоналу ніколи не просять шукачів заплатити за отримання посади й надані послуги. Правоохоронці розповідають, що шахрайство з працевлаштуванням в більшості випадків розпочинається з пропозиції отримання великої заробітної плати й при цьому не потрібні ні освіта, ні досвід роботи, а то навіть і робота вдома, закінчується тим, що немає ні грошей, ні роботи.  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here