![371040535_626533722998774_1188695873339076219_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/08/371040535_626533722998774_1188695873339076219_n-640x537.jpg)
27 серпня о 19:44 до Служби порятунку надійшло повідомлення, що на вул. Академіка Дністрянського неповнолітній, 2008 року народження, з власної необережності, втратив рівновагу та встромив ногу в області гомілки між решітками зливної труби і не може самостійно витягнути.
На місце події залучалось рятувальне відділення групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління.
По прибутті до місця виклику рятувальники, за допомогою гідравлічного інструменту, здійснили деблокування потерпілого (врятували) та передали матері. Медичної допомоги хлопчик не потребував.