Головна Новини У Тернополі п’ятеро чоловіків з кулаками накинулися на мотоцикліста

У Тернополі п’ятеро чоловіків з кулаками накинулися на мотоцикліста

Моторошну історію, що трапилася недавно з чоловіком розповіла у ФБ Natalya Ozimchuk. Тернополянка, що недавно її чоловік на мотоциклі проїжджав повз один із дворів. на нього несподівано напали незнайомці, вочевидь жителі довколишніх багатоповерхівок. Без зрозумілих причин спершу почали конфліктувати з чоловіком, а тоді накинулися з кулаками. А ще жінка розповіла, як сама ледь не отримала стусанів через припарковане в чужому дворі авто.

“Друзі, поясніть мені, що робиться з жителями багатоповерхівок. Чого всі такі агресивні????
…Я припаркувалась на Східному в дворі, буквально, на 5 хвилин, забрати вазони в знайомої, так тут же водій Ланоса налетів, що це його місце…Пардон, я ж не можу забрати свою машину на 5 поверх)))
В неділю, серед білого дня, мій чоловік поїхав через двір сусідній, бо там, де живуть батьки ремонтували дорогу. Був на мотоциклі, так на нього йшли два мужика (один з німецькою вівчаркою), наказали йому розвертатись і їхати звідти ( а це єдиний проїзд). Один з них почав ламати пластмасу накрильника в мотоцикла, Юра попередив… Бачить, що той провокує і не припиняє ламати-дав йому в морду. Той, що з собакою, втік швиденько. З кущів вилетіли ще четверо…На одного п”ятеро, без якоїсь причини. Добре, що рукавиці і шолом захистили, він розкидав всіх від себе і поїхав далі…Звичайно, розбив комусь носа, зламав окуляри…Народ, це що?! Це як називається?? Ліхіє 90-тиє???
Перекрили всі двори блоками, ланцюгами, не дай Боже щось, добратися МЧС неможливо…От “нечего деланья”страждаєте? Хочете мати приватну територію-купіть собі будинок, врешті-решт…На кожному обличчі злоба і ненависть…
Змінюй себе , а не весь світ…” – написала жінка.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here