![photo_2019_01_09_18_01_40_650x410](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo_2019_01_09_18_01_40_650x410-640x404.jpg)
Повідомлення про конфлікт, який закінчився ножовими пораненнями, на лінію “102” повідомив 37-річний потерпілий. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група.
Подія трапилася 26 червня близько 6 ранку в Тернополі. За словами чоловіка, сварка розпочалася після того, як співмешканка вранці його розбудила. Жінка перебувала у стані алкогольного сп’яніння.
Спочатку кричала, а потім схопила ніж і почала ним розмахувати. Чоловік захищався і як результат – отримав порізи плеча та передпліччя. За меддопомогою він звернувся до лікарні.
Жінка у скоєному зізналася. Свій вчинок не пояснює, але за нього їй все-таки доведеться відповідати у суді згідно зі статтею 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) ККУ. Триває слідство.