![авто](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2019/05/авто-640x412.jpg)
У Тернополі невідомі викрали позашляховик, що був припаркований в дворі будинку на вул. Просвіти. Інцидент трапився близько третьої години ночі 14 травня.
Власник автомобіля помітив, що автівки немає лише вранці. Про це негайно повідомив у поліцію, вказавши детальний опис машини.
За словами потерпілого, викрадене авто — «Hyundai Tucson» білого кольору, 2017 року випуску. Державний номерний знак: АР 5886 СІ. Завдані збитки тернополянин оцінив у понад 670 тисяч гривень.
Поліція оголосила план-перехоплення. Наразі правоохоронці розшукують позашляховик та осіб, причетних до його викрадення.