Головна Новини У Тернополі провели незаконну оборудку на 2 млн. грн.

У Тернополі провели незаконну оборудку на 2 млн. грн.

Прокуратура Тернопільської області   пред’явила позов до суду в інтересах держави в особі Тернопільської міської ради до виконавчого комітету ТМР, комунального підприємства Тернопільської міської ради «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» та товариства з обмеженою відповідальністю «Спілка підприємців» з вимогою визнати недійсним інвестиційний договір від 05.07.2016 року щодо будівництва торгових приміщень  у м.Тернополі по  вул. Живова,  на земельній ділянці площею 0,12 га вартістю майже  2 млн грн.

Встановлено, що інвестиційний договір укладено з порушенням вимог чинного законодавства з метою уникнення товариством «Спілка підприємців» конкурентної процедури отримання земельної ділянки. Відповідно до умов договору, після реалізації правочину товариство «Спілка підприємців» отримувала у власність торгові приміщення, збудовані на земельній ділянці комунального підприємства. Згодом, товариство,  як власник нерухомості, змогло б  документально оформити право користування землею без проведення аукціону.

Хоча в процесі судового розгляду Тернопільська міська рада відмовилась від пред‘явленого позову,  за принципової позиції прокуратури  господарським судом Тернопільської області позовні вимоги задоволено в повному обсязі.  Інвестиційний договір визнано недійсним.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here