![hlorella-25_05-18](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/hlorella-25_05-18-640x597.jpg)
З настанням теплої сонячної погоди і підвищенням температури повітря у Тернополі продовжується реалізація програми з відновлення екосистеми ставу та інших водойм міста.
Цьогоріч для очищення ставу, пригнічення розвитку синьо-зелених водоростей і збагачення води киснем було внесено у став пасту хлорели у кількості 192 кг, що на сьогодні є одним із найсучасніших та найдієвіших способів біологічної очистки води.
Вносилася суспензія хлорели у Тернопільський став вздовж берегової лінії від вул. Чумацької до пляжу Циганка та навколо острівця Чайка.
Нагадаємо, що вперше процедуру біологічної очистки ставу суспензією хлорели у Тернопільському ставі провели спеціалісти-екологи у 2021 році. Цей захід довів свою ефективність, оскільки було зменшено «цвітіння» водойми та покращено якісні показники води ставу для забезпечення нормального розвитку і життєдіяльності живих організмів.
![](https://ternopilcity.gov.ua/app9/hlorela-25_05-20.jpg)
![](https://ternopilcity.gov.ua/app9/hlorela-25_05-18.jpg)
![](https://ternopilcity.gov.ua/app9/hlorela-25_05-8.jpg)