Головна Новини У Тернополі презентували альманах про перебування Т.Г. Шевченка на Тернопільщині

У Тернополі презентували альманах про перебування Т.Г. Шевченка на Тернопільщині

f.n.m.21.03.14r060 21 березня, в обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація ілюстрованого альманаху «У камені, бронзі, граніті», який щойно побачив світ.
В урочистостях взяли участь голови обласної ради Василь Хомінець та обласної державної адміністрації Олег Сиротюк, письменник, лауреат Шевченківської премії Роман Лубківський, укладачі альманаху, громадськість.

Книга видана до 200-ліття з дня народження Тараса Шевченка. Видання знайомить із пам’ятними місцями, пов’язаними з перебуванням на Тернопільщині поета, містить світлини з фаховим описом монументів, меморіальних таблиць, встановлених у нашому краї задля вшанування пам’яті Великого Кобзаря.

Матеріали для альманаху підготували обласна інспекція охорони пам’яток історії та культури (директор Марина Ягодинська) та Державний архів області (директор Юрій Гумен), фахівців департаменту культури, релігій та національностей облдержадміністрації. Автор світлин – Ігор Крочак, а також Василь Балюх, Орест Лижечка, Юрій Кожій та Ростислав Яцків. Книга побачила світ накладом 500 примірників у видавництві «Терно-граф».

Альманах вийшов у світ за сприяння Тернопільської обласної ради, фото Ігоря Крочака

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here