Головна Новини У Тернополі правоохоронець вносив у систему дані, що суд вже відбувся,...

У Тернополі правоохоронець вносив у систему дані, що суд вже відбувся, хоч засідання ще не було

Під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури повідомлено про підозру за ч. 1, 3 ст. 362 КК України інспектору сектору реагування патрульної поліції ВП Тернопільського районного управління ГУНП в області у несанкціонованій зміні інформації, яка обробляється в автоматизованих системах, вчинена повторно особою, яка має право доступу до неї.

За версією слідства, працівник поліції, обіймаючи посаду начальника сектору реагування патрульної поліції, впродовж 2018 – 2019 років, будучи обізнаним про відсутність рішень суду у справах про адмінправопорушення громадян за ч. 1 ст. 130 КУпАП щодо водіння ними авто у нетверезому стані, вносив відомості в електронні картки про те, що суддями Тернопільського міськрайонного суду прийняті рішення про закриття справ у зв’язку із закінченням строків.

Усього виявлено 7 епізодів несанкціонованої зміни інформації, яка обробляється в автоматизованих системах, вчинених цим правоохоронцем.

Злочин викрито спільно зі слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у м. Львові за оперативного супроводу Тернопільським управлінням ДВБ НП України.

Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here