![121138126_1239174866439911_4229413459676018284_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/121138126_1239174866439911_4229413459676018284_n-640x404.jpg)
Управління муніципальної інспекції використовуватиме у своїй роботі пристрої «фотопастки», які будуть встановлені у проблемних місцях Тернополя.
Таким чином міська влада відреагувала на скарги тернополян щодо утворення на віддалених ділянках міста несанкціонованих сміттєзвалищ. Про це повідомляє сайт міськради, пише ЗЗ.
Завдяки даному обладнанню в онлайн-режимі проводитиметься відео- і фотофіксація порушень вимог поводження з відходами, а відзняті матеріали згодом використовуватимуться для ідентифікації осіб і транспортних засобів та притягнення порушників до відповідальності.
Звертаємося до тернополян з проханням повідомляти про факти вчинення подібних правопорушень на гарячу лінію міської ради 15-80, спецлінію «102» та в управління муніципальної інспекції за тел.: (067) 447 31 86; (067) 447 32 78 або (073) 015 14 81(Viber).