![169123967_1128766717571994_557823966205424760_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/04/169123967_1128766717571994_557823966205424760_n-640x512.jpg)
Сьогодні, 5 квітня 2021, на 25-му році життя, після тривалої хвороби відійшов у вічність священник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ о. Любомир Малоїд
. Священнослужитель виконував уряд настоятеля і будівничого храму Блаженного Якима Сеньківського та сотрудника храму Пресвятого Серця Христового с. Великі Гаї (Тернопільський район).
Заупокійні богослужіння розпочнуться сьогодні, 5 квітня, о 18.00 в храмі Блаженного Якима Сеньківського у с. Великі Гаї, що на Тернопільщині. Про графік інших відправ буде повідомлено згодом.