![_MVS1681](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/MVS1681-640x427.jpg)
Наркопритон на вулиці Богдана Лепкого у Тернополі викрили оперативники підрозділу протидії наркозлочинності в області. На власників квартири неодноразово надходили скарги у поліцію.
Люди жалілися на постійний неприємний запах, чужих підозрілих людей у під’їзді та біля будинку, а також на антисанітарію, яку розводили господарі.
![](https://tp.npu.gov.ua/assets/sites/tp/2019/may/_MVS1680.jpg)
Дане помешкання належить трьом рідним братам – 19-ти, 30-ти та 34-ох років. Усі вони – наркозалежні особи. – Шукали те, що продають – інтернетівські закладки. Однієї закладки вистачає десь на тиждень. Середня доза вартує гривень 500. Гроші заробляю, бо працюю – неофіційно підпрацьовую на будові або що де підвернеться, – розповідає господар квартири.
За словами Володимира Присяжнюка – заступника начальника підрозділу протидії наркозлочинності, брати неодноразово притягувалися до кримінальної відповідальності за незаконні операції з наркотиками та майнові злочини.
– На зауваження сусідів дані особи не реагували, а навпаки – погрожували людям собакою бійцівської породи. Придбавши одурманюючі речовини, споживачі вживали їх в тій ж квартирі.
У помешканні братів оперативники провели санкціонований обшук в ході якого вилучили заборонені психотропні речовини та прилади для їх вживання й виготовлення. За неповних п’ять місяців працівники УПН зареєстрували 79 фактів збуту наркотиків, двадцяти двом особам оголосили підозру.
![](https://tp.npu.gov.ua/assets/sites/tp/2019/may/_MVS1696.jpg)
За попередньою інформацією, на обліку в наркодиспансері зареєстровано лише офіційно 456 споживачів наркотиків, хоча насправді ця цифра по області вища.
![](https://tp.npu.gov.ua/assets/sites/tp/2019/may/_MVS1684.jpg)
Від початку року на території Тернопільщини правоохоронці задокументували вісім фактів організації та утримання місць для незаконного вживання та виготовлення наркотичних засобів та психотропних речовин.
![](https://tp.npu.gov.ua/assets/sites/tp/2019/may/_MVS1704.jpg)
За вказані кримінальні правопорушення передбачена відповідальність відповідно до статті 317 ККУ. Санкція статті – позбавлення волі від трьох до п’яти років.