![2723cd58289d8b94225057ffbed2da3ab96af534](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/04/2723cd58289d8b94225057ffbed2da3ab96af534-640x426.jpeg)
близько 16-ї години, патрулюючи вулицею Гетьмана І. Мазепи, патрульні помітили автомобіль швидкої медичної допомоги з відкритими задніми дверима, а дорогою біг невідомий чоловік.
Інспектори одразу ж зупинилися та наздогнали громадянина.
Як з’ясувалося пізніше, швидка медична допомога їхала з виклику та везла в психоневрологічну лікарню 40-річного чоловіка, який раптово відчинив двері оперативного транспортного засобу, вистрибнув та намагався втекти.
Поліцейські, наздогнавши «втікача», передали чоловіка медикам та здійснили супровід карети ШМД до лікувального закладу.