Головна Новини У Тернополі покинутий автомобіль на вул. Івана Франка перемістять на арештмайданчик

У Тернополі покинутий автомобіль на вул. Івана Франка перемістять на арештмайданчик

Реагуючи на звернення Тернопільського міського РЕМ, які надходили в управління муніципальної інспекції щодо покинутих на тривалий період транспортних засобів, 20 липня на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про примусове переміщення на арештмайданчик автомобіля на іноземних номерах, який знаходиться в дворі багатоквартирного житлового  будинку на вул. Івана Франка, 20 та власника якого не встановлено.

Як повідомляє начальник управління муніципальної інспекції Ігор Максимів, даний автомобіль припарковано поблизу адміністративної установи та житлових будинків, він повністю розукомплектований і перебуває у занедбаному стані.

Відповідно до рішення, постійно діюча робоча група в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення проведе усі необхідні роботи з переміщення транспортного засобу.

Нагадаємо, на виконання рішення виконавчого комітету №716 та з метою очищення території міста від покинутих транспортних засобів на прибудинкових територіях або зелених зонах, які знаходяться в занедбаному стані, у Тернополі створено спеціальну робочу групу, що проводить організаційні та підготовчі роботи для подальшого самостійного або примусового переміщення покинутих транспортних засобів у відведене місце.