Головна Новини У Тернополі планується запровадити електронну реєстрацію дітей у гуртки та мистецькі заклади

У Тернополі планується запровадити електронну реєстрацію дітей у гуртки та мистецькі заклади

30 січня розпочалися консультації Порядку проведення електронної реєстрації дітей при прийомі до гуртків тернопільських закладів позашкільної освіти. Консультацій триватимуть до 14 лютого 2020 року на порталі «Електронні консультації з громадськістю».

Електронну реєстрацію планується запровадити у групах та класах «Станції юних техніків», «Центру творчості дітей та юнацтва», у дитячій хоровій школі «Зоринка» імені Ізидора Доскоча та в Школу народних ремесел. Долучитися до консультації можна за цим посиланням.

З 28 січня на порталі триває також електронна консультація – про Порядок електронної реєстрації дітей у музичні школи №1 та №2, а також у художню школу міста Тернополя. Взяти участь у цій консультації можна за цим посиланням.

Як пояснює міський голова Тернополя Сергій Надал, така електронна реєстрація дозволить проводити відбір дітей при прийомі у мистецькі установи та гуртки більш прозорим, а батькам – контролювати кожен процес зарахування дітей в освітні установи.

До слова, наразі міська рада працює також над впровадженням електронної реєстрації у школи, дитячі садочки та спортивні секції. Електронні консультації цих положень будуть опубліковані згодом на сайті Тернопільської міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here