Головна Новини У Тернополі патрульні лише за день спинили п’ять водіїв “під мухою”

У Тернополі патрульні лише за день спинили п’ять водіїв “під мухою”

Коли водій сідає за кермо напідпитку чи під дією наркотичних речовин, він чомусь на всі 100% впевнений, що нічого лихого з ним не може трапитися. Він не зважає й на те, що під дією алкоголю чи наркотиків, у нього знижується реакція, швидкість мислення, він втрачає м’язовий контроль та координацію.

Від такої зухвалої самовпевненості, негативні наслідки можуть спіткати не лише водія, а й інших, ні в чому невинних, людей.

Вчорашній день, на жаль, не став виключенням для одного з таких водіїв.Близько 14-ї години дня, на вулиці Чехова, патрульні зупинили транспортний засіб Mercedes Benz за порушення правил дорожнього руху. При спілкуванні з водієм, інспектори помітили у нього ознаки наркотичного сп’яніння: поведінка, що не відповідає обстановці, почервоніння шкіри обличчя та порушення координації рухів. Поліцейські запропонували водієві пройти огляд на стан сп’яніння у медичному закладі у встановленому законом порядку, на що він відмовився.

На кермувальника патрульні склали протокол за ч. 2 ст. 130 (Повторне протягом року керування в стані сп’яніння) КУпАП та винесли постанову за ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права) КУпАП.

Автомобіль порушника евакуювали на арештмайданчик.Водії, на дорозі ви не одні, тому кермуйте відповідально та пам’ятайте про дотримання ПДР!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here