![277581905_343336951160957_5533299455901682730_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/277581905_343336951160957_5533299455901682730_n-640x480.jpg)
Сьогодні близько 12-ї години на спецлінію 102 звернулася жінка, яка повідомила, що її малолітня донька втекла з дому на вулиці Гуцульській, але своїми силами батькам її знайти не вдається.
Інспектори поспілкувалися з рідними дівчинки, передали інформацію про зовнішній вигляд дитини колегам та розпочали пошуки. Поліцейські перевірили прилеглу територію, але дівчинки ніде не було. У цей проміжок часу на спецлінію 102 звернулися небайдужі громадяни, які знайшли на вулиці Гайовій малолітню дитину без супроводу дорослих.
Інспектори разом із заявницею прибули за вказаною адресою, зустрілися з дівчинкою та передали її мамі. Батьки щиро дякували патрульним та небайдужим громадянам за допомогу.