![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/07/1-8.jpg)
Учора, близько 10-ї години, на вулиці Тролейбусній інспектори роти тактико-оперативного реагування виявили підозрілого громадянина, який помітно нервував та намагався швидко сховати якусь річ до наплічної сумки. Поліцейські зупинили чоловіка та, провівши поверхневу перевірку, виявили в останнього металевий предмет, схожий на кастет.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/07/2-8.jpg)
На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу, які вилучили ймовірну зброю та відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю) ККУ.