![alko](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2018/07/alko-640x362.jpg)
В черговий раз інспектори муніципальної інспекції під час проведення нічного рейду у ніч з 11 на 12 лютого 2019р. у торгівельних закладах міста виявили 3 факти продажу алкогольних напоїв , а саме пива , у заборонений Тернопільською міською радою час (з 22.00год. до 08.00 год.) . За результатами оформлено адміністративні протоколи за ч. 2 ст.156 КУпАП на продавців-правопорушників торгових об’єктів по вул. Л.Українки, 15 Квітня та проспекті Злуки .
Слід нагадати, що за вказане порушення законодавством передбачено санкцію у виді накладення штрафу від 30 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (510-1700грн).
Дана робота продовжується і надалі