![ддє](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/ддє-640x288.jpg)
Нервував і поводився підозріло при поверхневому огляді. Тим і привернув увагу охоронців. При вході до Тернопільського міськрайонного суду у чоловіка виявили шприц, наповнений забороненою речовиною.
Про інцидент повідомили в пресслужбі судової охорони. Походження несподіваної знахідки відвідувач пояснити не зміг. Відомо, що чоловік — учасник судового процесу. Його неодноразово судили за виготовлення наркотичних засобів, повідомляє Т1.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу.
![](https://t1news.tv/wp-content/uploads/2021/12/265099246_633887771372907_9113204220390011002_n-scaled.jpg)