Головна Новини У Тернополі не працюватимуть пошта та Ощадбанк?

У Тернополі не працюватимуть пошта та Ощадбанк?

Сьогодні в країні чимало великих банків та компаній зазнають хакерських атак, повідомляє Високий Замок. 

Так, наприклад, прес-служба Ощадбанку повідомляє, що на виконання регламентів безпеки та захисту інформації банк був вимушений вдатися до обмеження функціоналу послуг, що надаються клієнтам.

Повідомляється, що клієнти Ощадбанку наразі можуть скористатися банкоматами інших банківських установ, для клієнтів-пенсіонерів ця послуга є безкоштовною.

Як підтвердив «Українській правді» речник Національної поліції України Ярослав Тракало, від хакерських атак постраждали декілька державних фінустанов.

«До поліції надійшли виклики від кількох фінустанов, на які було здійснено хакерські атаки. Наразі фахівці кіберполіції розбираються в проблемі», – сказав він.

Також повідомляється, що хакерської атаки зазнав медіахолдинг ТРК «Люкс», до складу якого входять «24 Канал», національна мережа радіостанцій «Радіо Люкс» та «Радіо Максимум», а також низка популярних інтернет-сайтів. Так о 15-ій годині перестав завантажуватися новинний сайт «Корреспондент».

Крім того, повідомили про збої у роботі мережі  «Укренерго».

Пізніше з’явилася інформація про вірусну атаку на комп’ютерні мережі «Укрпошти», «Нової пошти» та «Укртелекому».

Офіційний сайт «Укрпошти» не працює.

На своїй офіційній сторінці у Facebook «Нова пошта» повідомила: «Через масовану атаку вірусу Petya.A на наші інформаційні системи відділення та контакт-центр „Нова пошта“ тимчасово не можуть обслуговувати клієнтів».

Всі відділення «Нової пошти» тимчасово припинили роботу.

У прес-службі «Укртелекому» також підтвердили кореспонденту факт атаки, а також те, що мова йде про вірус-шифрувальник. За словами представників компанії, незважаючи на атаку компанія продовжує представляти послуги телефонії та інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here