Головна Новини У Тернополі невідомі зрубали у дворі 5 ялинок (Фото)

У Тернополі невідомі зрубали у дворі 5 ялинок (Фото)

ялинки

Черговий акт вандалізму трапився на вул. Володимира Великого у Тернополі. Раніше люди посадили там 5 ялинок, які були справжньою окрасою придорожньої території. Та дерева хтось безжально  зрубав.

Про це пишуть у спільноті «Тернопільські новини №1».

«Ще вчора ввечері тут росли п’ять ялинок, а сьогодні зранку  — одні пеньки. Серце розривається, сусід Олег Нищота посадив їх, підливав, доглядав, а якась ск…на їх зрубала», — йдеться у дописі Мирослави Коршовської.

Та, найдивніше те, що ніхто із мешканців довколишніх будинків не чув і не бачив, як нищать ялинки. Чи просто проявив байдужість?

«Це ж не квітку зірвали. Це дерева пиляли. Ніхто не бачив? Моя хата скраю — ось що потрібно знати про українця. Коли кронували липу під моїми вікнами, то мене чули всі, я знімала стрім і поширювала в усі можливі групи у соцмережі. А тут ялинки спиляли і ніхто не бачив. Не вірю!!!», — обурюється у коментарях Вікторія Окладна-Чернецька, пишуть Тернополяни.

Люди припускають, що це навмисно зробили вночі, коли усі сплять, аби мешканці багатоповерхівок не підняли ґвалт. Припускають, що тут, ймовірно, може «вирости» чергове незаконне будівництво чи МАФ.

«Можливо, дійсно якась забудова буде, бо поруч з ялинками якийсь шкідник знищив два великих горіхи. Він понасвердлював багато дір в стовбурах серед літа. Ех… Але ми вкотре насадимо ще», — пише Олег Нищота, який, власне, і садив дерева.

Також сьогодні в соцмережі «Фейсбук» з’явилися фото зрубаних ялинок, які навмисно викинули недалеко від місця злочину – за декілька десятків метрів, біля сусідніх під’їздів.